• اعتماد به راههای خدا جول اوستین

  • مدت نمایش : 00:30:00 دقیقه
  • محصول : امریکا - 2024 - کیفیت HD

Trusting God's Ways | Joel Osteen

HD
زبان :
انگلیسی
زیرنویس :
فارسی
بازیگران :

اعتماد به راه‌های خدا: هدایت در تندرستی زندگی

در پیام الهام‌بخش امروز، جول استین ما را به یاد این می‌اندازد که چقدر اعتماد به برنامه‌های الهی اهمیت دارد، حتی زمانی که زندگی ما به مسیرهای غیرمنتظره می‌رود. وقتی که با تغییرات، تأخیرها و سختی‌ها روبرو می‌شویم، آسان است که احساس ناامیدی یا عدم اطمینان درباره آینده داشته باشیم. اما جول به ما یادآوری می‌کند که باید اعتماد داشته باشیم؛ زیرا همه چیز در زندگی ما به سوی هدف نهایی الهی حرکت می‌کند.

از طریق آموزه‌های کتاب مقدس، جول داستان‌هایی از مقاومت و ایمان را با ما به اشتراک می‌گذارد و ما را به ایمان در زمان‌های سخت زندگی تشویق می‌کند. ممکن است ما مانند شاگردانی باشیم که در توفان زندگی به سختی‌هایی برمی‌خوریم که قبلاً پیش بینی نکرده‌ایم. اما خداوند توفان‌ها را برای هدایت و رسیدن به برکات بیشتر ما به کار می‌گیرد.

از طریق داستان‌ها و تجربیات شخصی، جول به ما نشان می‌دهد که موانع و حتی خیانت‌ها می‌توانند به فرصت‌ها و دخالت‌های غیرمنتظره الهی منجر شوند. مثلاً، اخراج مربی فوتبال، تونی دانگی، به پیروزی در مسابقات بزرگی منجر شد. مشکلات ما ممکن است ما را برای چیزهای بزرگتری آماده کنند.

اما کلید موفقیت در اعتماد به زمان خداوند و دسترسی به هدایت او است. حتی اگر نمی‌توانیم برنامه او را کاملاً درک کنیم، باید اطمینان داشته باشیم که او همیشه با ماست و ما را به سوی راه درست هدایت می‌کند.

پس اگر احساس ناامیدی یا عدم اطمینان درباره آینده دارید، به یاد داشته باشید که خداوند کنترل همه چیز را در دست دارد. ممکن است توفانی که الان در آن هستید، شما را به سمت روزهای بهتر و پیروزی‌های بیشتری ببرد.

با ما همراه باشید و ایمان بی‌تردید به خداوند داشته باشید. همه با هم، با اعتماد به راه‌های الهی، به سوی سلامتی و خوشبختی حرکت کنیم.”

” مدت زمان کامل این ویدئو 30 دقیقه است به 3 روش میتوانید ویدئو کامل را ببینید :

1 : از طریق وب سایت با تهیه اشتراک https://www.farsivideos.com 2 : از طریق فروشگاه با خرید تکی ویدئوها https://www.zarinexpress.com/farsivideos 3 : رایگان ، میتوانید رایگان لینک دانلود ویدئو را تهیه کنید برای دریافت رایگان ویدئو لازم است 2 پیج اینستاگرام زیر را فالو و 2 کانال یوتیوب زیر را سابسکرایپ کنید

1 : پیج اینستاگرام فارسی ویدئو https://bit.ly/4b1ENy7 2 : پیج اینستاگرام نیکی https://bit.ly/3JIpbmS 3 : کانال یوتیوب فارسی ویدئو https://bit.ly/farsivideos 4 : کانال آپارات نیکی https://www.aparat.com/nikighadamyari بعد از فالو کردن موارد بالا به دایرکت اینستاگرام فارسی ویدئو https://bit.ly/4b1ENy7 پیام بدهید و لینک دانلود ویدئوی کامل را دریافت کنید


اعتماد به راههای خدا جول اوستین ( تاریخ سخنرانی دوشنبه 31 اردیبهشت ۱۴۰۳ )

لینک اصلی ویدئو در یوتیوب : نام انگلیسی ویدئو در یوتیوب :

https://youtu.be/C4luLE78-j8?si=s_tvxE163h5XKHty

Trusting God’s Ways | JoelOsteen

دیدگاه های اعتماد به راههای خدا جول اوستین
برای نوشتن دیدگاه و نقد خود درباره این فیلم ابتدا وارد شوید.
همچنین مشاهده کنید
HD
قدرت دیدن فراتر از منطق با جول اوستین
درحال پخش
Dealing With Negative Thoughts Joel Osteen 420618
HD
چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم؟ جول اوستین
درحال پخش
Your Move When Lifes Unfair 420618
HD
واکنش شما به بی عدالتی های زندگی جول اوستين
درحال پخش
Keep Digging Joel Osteen 420618
HD
دنبالش را بگير جول اوستين
بزودی
Turn Off the Flow Joel Osteen 420618
HD
جلوی حرف‌های منفی را بگيريد جول اوستین
درحال پخش
You Are Worthy Joel Osteen 420618
HD
شما ارزشمند هستید جول اوستین
درحال پخش
HD
مراقب خودت باش جول اوستین
درحال پخش
HD
تو برکت یافته‌ای
درحال پخش
HD
رحمت در شرایط سخت
درحال پخش
HD
چیزی در حال پخته شدن
درحال پخش
HD
توسط اشتباهات خود تعریف نشوید
درحال پخش
HD
شاهکار در حال ساخت
درحال پخش